Оголошення Про проведення повторного аукціону з продажу майна банкрута ТзОВ «Портал-Інвест-Груп» »

| Листопад 4, 2015 | 0 Comments

Західно-Українська регіональна агропромислова біржа (ЗУРАБ)., проводить повторний аукціон з продажу майна, що належить банкруту – ТзОВ «Портал-Інвест-Груп» » (Код ЄДРПОУ 34442894).
У відповідності до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» кредитор надав згоду на продаж майна цілісним майновим комплексом за початковою ціною 2 812000,00 без права пониження вартості у процесі проведення торгів.
Лот № 1. Нежитлове приміщення (боулінг-клуб) 28-31 під літерою»А»-1 в будинку №7 вул. Наукова, в м. Львові, загальною площею 567,0 кв. м.
Добудоване нежитлове приміщення розміщене на земельній ділянці площею 0,8475 га (кадастровий номер 4610136900:09:003:0003), у тому числі під забудовою-0,2157 га, під твердим покриттям -0,2632 га, під рослинним покривом-0,3686 га., яка надана в оренду на 10 років (Договір оренди від 15.09.2008 року до 12 червня 2018 року.) У відповідності до п.40 Договору оренди перехід права власності на орендовану земельну ділянку до другої особи, а також реорганізація юридичної особи –орендаря є підставою для змін умов або розірвання договору.
Обладнання боулінгу фірми BRUNSWICK : пакет обладнання С5-Х Нех Gеn (пінсетери) – 8 шт.; доріжки синтетичні «Аnvіlіne Рго» для боулінгу – 8 шт.; електронна система заступу «ТЕІ-Е-Foul» – 4 шт.; жолоб повернення шару між доріжками – 4 шт.; система повернення шару – 4 шт.; декоративний екран 10″, двосторонній – 4 шт.; направляючі бортики для дітей – 8 шт.; розрахункове обладнання “Вгunswick Роwerworks” (нижні термінали з екраном та клавіатурою) – 8 шт.; підвісні монітори 27″ – 8 шт.; комплект меблів – Соsmic Воuling столи з 4-ма відсувними стільцями – 8 шт.; круглий тримач для шарів (на 18 шт.) – 2 шт., Фізичний стан обладнання –добрий.
Окремо визначене майно 24 позиції, а саме: гардероб, більярд 9ф Пул Буфало, рухома голова GIОТTО SPORT 400, пароконвектомат CD 101 Combi St, подіум Р000.00, прожектор SKY LIGHT 4000 з лампою НМІ-400, машина посудомийна К 5020 QB sa ,морозильна камера, неонова конструкція, холодильна камера, Стіл холодильний 4 секційний ТІМ 4-Desmon,
стіл холодильний 4 секційний ТGМ 4 –JK, гриль газовий BG -4A, холодильник BOSCH KFU 5755, льодогенератор FC 72 A, міні АТС,стіл холодильний 4 секційний ТLМ 4 A, стійка Ді Джей, тепло лічильник, фасад каси, піч для піцци Small 3T, блендер Braum Milisystem K7, Стелаж №1, тістоміс спірн двухшвидкісний S20.
Місцезнаходження майна: Львівська обл., м. Львів, вул. Наукова, 7 ,
Початкова вартість складає 2 812 000,00 грн. два мільйони вісімсот дванадцять тисяч грн. без ПДВ, без можливості її зниження на цьому ж аукціоні.

Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю „ТзОВ Портал-Інвест-Груп”(код ЄДРПОУ 34442894), в особі арбітражного керуючого Литвина Ігоря Миколайовича, що діє на підставі Постанови Господарського суду Львівської області від 17.07.2013 року у справі № 5015/4954/12 та Свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 541 від 18.03.2013
Дані про провадження в справі про банкрутство: номер справи № 5015/4954/12, що знаходиться в провадженні Господарського суду Львівської області (суддя Артимович В.М.)
Організатор аукціону – ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА ( ЗУРАБ) Код ЄДРПОУ 23970563. відповідно до ухвали Господарського суду Львівської області № 5015/4954/12 від 09.04.2014 року визнана учасником у справі.
Контактний телефон та місцезнаходження аукціонного комітету ЗУРАБ тел.: +38-032-2948403.; адміністративний офіс ЗУРАБ м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх;
Статус аукціону: повторний аукціон.
Можливість зниження початкової вартості на аукціоні – відсутня.
Аукціон відбудеться: 11.12.15 р.. об 11:00 год. за адресою: м. Львів, Залізнична,16 (3 поверх-зал торгів).
Кінцевий термін прийняття заявок на участь в цільовому аукціоні до 1600 год. 04.12.2015 року.
Порядок реєстрації учасників аукціону: особа, яка бажає прийняти участь в аукціоні, подає організатору аукціону заяву, яка оформляється державною мовою і повинна містити такі відомості: найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); інформацію про аукціон, в якому бажає прийняти участь заявник (із зазначенням найменування лоту); номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника. Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.
Заявник має право змінити або відкликати свою заяву на участь в аукціоні у будь-який час до закінчення строку подання заяв на участь в аукціоні.
Для участі в аукціоні особа, яка бажає прийняти участь в торгах сплачує гарантійний внесок за Лотом №1в розмірі 10% від початкової вартості лоту (без ПДВ) за наступними реквізитами: отримувач: ЗУРАБ, код ЄДРПОУ 23970563, Р/р 26009053814624 у Західному ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Львів, МФО 325321
Кінцевий термін сплати гарантійного внеску – 04.12.2015 року.
Заяви на участь в аукціоні приймаються Організатором з дня розміщення даного оголошення на сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua) та сайті Вищого господарського суду України www.vagsu.arbitr.gov.ua
нарочно, в робочі дні: до 16-00 години 04.12.2015 року за адресою: м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх; Графік роботи ЗУРАБ: з 9-00 до 18-00 години, обідня перерва з 13-00 до 14-00, вихідні дні – субота, неділя.
поштовим відправленням: за адресою: 79018, м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх на ЗУРАБ – до 16.00 години 04.12.2015 р. включно.
Заява бажаючого прийняти участь в аукціоні, отримана Організатором торгів після 16.00 години 04.12.2015 р. є підставою для прийняття Організатором рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні.
До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:
покупці – юридичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:
- копії установчих документів;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;
- копія довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;
- копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);
- копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);
- копія рішення про призначення керівника підприємства;
- довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону;
- паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копії ідентифікаційного коду уповноважених осіб;
- довідка про банківські та інші реквізити підприємства;
- документи (копії платіжних доручень), що підтверджують перерахування гарантійного внеску;
покупці – фізичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:
- копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію (для суб’єктів підприємницької діяльності);
- паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія довідки про надання ідентифікаційного коду;
- копія Свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку);
- копія Свідоцтва платника ПДВ (для осіб, зареєстрованих платниками ПДВ);
- довідка про відкриття рахунку в банківській установі;
- документи (копії платіжних доручень, квитанцій), що підтверджують перерахування гарантійного внеску.
Копії документів заявника – юридичної особи та фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності повинні бути завірені їх печатками, фізичної особи – її підписом (за умови пред’явлення всіма покупцями оригіналів документів). У разі непред’явлення заявником оригіналів документів приймаються лише нотаріально посвідчені копії документів.
Рішення про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду представлених заяв на участь в аукціоні і оформляється протоколом про визначення учасників аукціонів, який складається 04.12.2015 р. організатором аукціону. До участі в торгах допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону заявники, допущені до участі в торгах, визнаються учасниками аукціону.
Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:
- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;
- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;
- на дату складання протоколу про визначення учасників аукціону не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунок, вказаний у цьому оголошенні.
Організатор аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціонів повідомляє всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у електронній формі копій цього протоколу. Заявникам, що допущені до участі в аукціоні, додатково повідомляється номер учасника (аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника, видається учаснику аукціону в день проведення аукціону).
Основні умови аукціону:
Аукціон відбувається за умови, якщо на ньому присутні не менше двох учасників.
Крок торгів – 0,5% від початкової вартості лоту.
Переможцем аукціону визначається учасник, який запропонував найвищу ціну за лот з дотриманням кроку торгів та оголошений ліцитатором переможцем аукціону.
Кінцева ціна продажу лоту визначається без урахування ПДВ. Податкова накладна переможцю аукціону не надається.
Строк оплати покупцем ціни лоту – 5 календарних днів з дня підписання протоколу проведення аукціону переможцем аукціону (отримувач: ЗУРАБ, код ЄДРПОУ 23970563, р/рахунок 26009053814624 у Західному ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Львів, МФО 325321
У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п’яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.
За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.
Додаткову інформацію про аукціон та порядок ознайомлення з майном можна отримати у Організатора аукціону за тел. (032) 2948403 та на сайті www.zurab.lviv.ua

Безымянный

Безымянный1

Безымянный2

Безымянный3

Безымянный4

Безымянный5

Безымянный6

Безымянный7

Безымянный8

Безымянный9

Безымянный10

Безымянный11

Безымянный12

Безымянный13

Безымянный14

Безымянный15

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
майна
Місто Львів. ………….. дві тисячі чотирнадцятог року.
Ми, ті, що підписалися нижче Товариство з обмеженою відповідальністю „ТзОВ Портал-Інвест-Груп”(код ЄДРПОУ
34442894), в особі арбітражного керуючого Литвина Ігоря Миколайовича, що діє на підставі Постанови Господарського
суду Львівської області від 17.07.2013 року у справі № 5015/4954/12 та Свідоцтва про право здійснення діяльності
арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 541 від 18.03.2013, яке визнано
банкрутом і щодо якого відкрито ліквідаційну процедуру, надалі за текстом – Продавець, та
……………………….. ………………………………………………………………………………………………………..,
податковий номер – ………………………………………………. , проживає …………………………………………… з другої
сторони, надалі за текстом – Покупець,
діючи вільно, цілеспрямовано, свідомо і добровільно, розумно та на власний розсуд, без будь-якого примусу як
фізичного, так і психічного, бажаючи реального настання правових наслідків обумовлених нижче, перебуваючи при
здоровому розумі та ясній пам’яті, усвідомлюючи значення своїх дій та керуючи ними, попередньо ознайомлені
нотаріусом з приписами цивільного законодавства, що регулюють укладений правочин, керуючись главою 54
Цивільного кодексу України та ст.ст. 47, 48 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або
визнання його банкрутом», вільно володіючи українською мовою та домовившись про укладення цього Договору за
місцем знаходження нерухомого майна уклали цей Договір про таке:
1. Предмет договору
1.1. За цим Договором Продавець передає Покупцю, а Покупець приймає майно:
Нежитлове приміщення (боулінг-клуб) площею 567,0 кв. м. та обладнання боулінгу на 8 доріжках фірми
BRUNSWICK.. – і сплачує за нього обговорену грошову суму.
Опис майна : ___________________________________________________________.
1.2. Майно належить ………….. на підставі Свідоцтва про право власності на
нерухоме майно, бланк Серія ___ № ____, ________________________ від
__________________ ………………….. року; право власності зареєстроване
__________________________,
номер запису _______ в книзі ___, реєстраційний номер об’єкта ___________.
Право власності на відчужуване майно зареєстровано в Державному реєстрі
речових прав на нерухоме майно _ 201___ року,номер запису про право
власності _____, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна _________________.
1.3. Будівля розміщена на земельній ділянці площею 0,8475 га (кадастровий номер
4610136900:09:003:0003), у тому числі під забудовою-0,2157 га, під твердим покриттям -
0,2632 га, під рослинним покривом-0,3686 га., яка надана в оренду на 10 років для
обслуговування будівель спортивно-оздоровчого комплексу (Договір оренди від
15.09.2008 року). Цільове призначення земельної ділянки для комерційного використання.
1.4. Опис обладнання : Комплектація 62 од. в.т числі: пінсеттери-8 шт, доріжки
синтетичні-8 шт,електронна система запуску-4 шт. жолоби повернення шару-4 шт,
система повернення шару-4 шт, декоративні екрани 10 шт, двосторонні направляючі
бортики для дітей-8 шт, розрахункове обладнання -8 шт. підвісні монітори 27-8 шт,
комплекти меблів столи з висувними стільцями-8 шт, круглі тримачі для шарів-2 шт.
2. Ціна
2.1. Продаж майна на підставі Протоколу аукціону з продажу майна
банкрута № _____, який складено Організатором аукціону – Західно -
Українською регіональною агропромисловою біржею __ ____ 2014 року
вчиняється за …………………………………………………………………….. ___ гривень … копійок, без
урахування ПДВ, які сплачені Покупцем та одержані Продавцем в повній сумі до
підписання цього Договору. Сторони встановили, що умови Договору щодо сплати ціни
застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення (ч.З ст.631 ЦК
України).
2.2. Сторони підтверджують факт повного розрахунку за продане майно
шляхом підписання цього Договору. 2.3. Згідно Звіту про незалежну оцінку, складеним ___________ (св.-во
суб’єкта оціночної діяльності № _______ від __________ р.) від _____ ______ 2014
р. оціночна вартість майна становить ____ ( _________________) гривень ____ копійок,
без урахування податку на додану вартість.
3. Гарантії сторін
3.1. Продавець стверджує, що на момент укладення цього Договору вказане
майно не перебуває під забороною чи арештом; щодо нього не ведуться судові спори;
воно не заставлене, не передане в іпотеку, у податковій заставі не перебуває, інших
обтяжень не має; відносно нього не укладено будь-яких договорів з відчуження чи
щодо користування (найм, оренда, шлюбний договір тощо) з іншими особами; як
місцезнаходження юридичної особи (юридична адреса) воно не використовується; як
внесок до статутного капіталу юридичних осіб не передано.
3.2. Сторони стверджують, що не помиляються щодо обставин, які мають
істотне значення, не вводять один одного в оману, цей Договір не суперечить
інтересам держави і суспільства, його моральним засадам, не вчиняється проти
справжньої волі сторін, під впливом тяжкої обставини. Цей Договір укладається з
наміром створення відповідних правових наслідків (не є фіктивним) та не приховує
інший правочин (не є удаваним).
3.3. За домовленістю Сторін технічна інвентаризація майна перед його
відчуженням не проводилась. Продавець стверджує та гарантує, що самочинні
переобладнання, перепланування, добудови, перебудови, реконструкції щодо майна
та/або його складових частин не здійснювалися, а також, що технічні характеристики
майна фактично відповідають тим, які зазначені у технічному паспорті.
3.4. Вищевказане майно візуально оглянуте Покупцем до підписання цього
Договору. Недоліків чи дефектів, які б перешкоджали використанню майна за
призначенням, самочинних переобладнань, перепланувань, добудов, перебудов,
реконструкції майна та/або його складових частин на момент огляду виявлено не було.
Претензій до Продавця щодо якісних характеристик майна Покупець не має.
4. Передача майна
4.1. Продавець зобов’язаний передати вказане майно Покупцю у стані, що
відповідає санітарним та технічним нормам і умовам цього Договору до __________року
включно шляхом укладення акта прийому-передачі, попередити Покупця про всі
відомі йому недоліки речі.
4.2. До передачі майна Покупцю, Продавець несе ризик випадкового
знищення або пошкодження майна.
4.3. Продавець разом з актом приймання-передачі передає ключі, технічний
паспорт та всі інші документи, що стосуються відчужуваного майна.
5. Інші умови та відповідальність
5.1. Вимоги законодавства щодо змісту й правових наслідків правочину, що
укладається сторонами, нам, сторонам по договору, роз’яснено нотаріусом. Також
сторонам нотаріусом роз’яснено зміст статей Цивільного кодексу України: 203, 215-218,
220, 225, 226, 228-236 щодо загальних вимог, додержання яких є необхідним для
чинності правочинів, щодо визнання правочинів нікчемними або недійсними, зміст ст.
659 ЦК України щодо обов’язку продавця попередити покупця про права третіх осіб на
товар, ст.660 ЦК України щодо обов’язків продавця та покупця у разі пред’явлення
третьою особою позову про витребування майна, ст. 661 ЦК України щодо
відповідальності продавців у разі відсудження товару у покупця, ст. 668 ЦК України
щодо переходу ризиків випадкового знищення або випадкового пошкодження майна,
ст.ст. 57, 60-63, 65, 67, 74 Сімейного кодексу України щодо особистої приватної власності
одного з подружжя та щодо спільної сумісної власності подружжя, ст. 27 Закону України
«Про нотаріат» про те, що нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка
звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії подала неправдиву інформацію
щодо будь-якого питання, пов’язаного із вчиненням нотаріальної дії, подала недійсні
та/або підроблені документи, не заявила про
відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна
дія, за вчиненням якої звернулася особа. 5.2. Витрати у зв’язку з нотаріальним посвідченням цього Договору сплачує
Організатор аукціону .
5.3. Покупцем сплачено …….. грн …………… коп. до Пенсійного Фонду України.
5.4. Всі зміни та доповнення до цього Договору, що зроблені за узгодженням
сторін,повинні бути нотаріально посвідчені.
5.5. У випадках, не передбачених цим Договором, сторони керуються
чинним законодавством України.
5.6. Відповідальність сторін встановлюється згідно з чинним законодавством
України.
5.7.Право власності Покупця на зазначене в п.1.1 нерухоме майно відповідно до
п. 4 ст. 334 Цивільного кодексу України виникає з дня державної реєстрації такого права
у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Підписи СТОРІН:
ПРОДАВЕЦЬ:
__________________________________________________________________
ПОКУПЕЦЬ:
___________________________________________________________________
М ______ __________ області, Україна ……………. дві тисячі тринадцятого року.
Цей договір посвідчено мною ……………………, приватним нотаріусом __________ нотаріального округу ____ області.
Договір підписано сторонами у моїй присутності.
Особи сторін перевірено, їх дієздатність перевірено.
Цей договір підлягає державній реєстрації.
Зареєстровано в реєстрі за № ……
Стягнуто плату згідно вимог ст.. 31 Закону України «Про нотаріат»
Приватний нотаріус _____________________________________.
Генеральний директор
ЗУРАБ І.М. Вуйцик

Category: Без категорії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *