ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

| Листопад 14, 2014 | 0 Comments

Західно-Українська регіональна агропромислова біржа (ЗУРАБ) (Код ЄДРПОУ 23970563, місце знаходження 79018, м. Львів, вул. Залізнична, буд. 16 ) повідомляє про проведення повторного аукціону з продажу майна, що належить банкруту – Приватному підприємству « Львівський перевізник», ідентифікаційний код 33710364

ЛОТ №1:Автомобіль ГАЗ-3302 ПР, 2007 року випуску, колір-білий, державний номер ВС 85 26 АХ, № рами 33020070433277.Фургон малотоннажний-В. Вид пального-бензин, додатково встановлене газове обладнання відсутнє, об’єм двигуна 2400 куб. см. Пробіг 186 000 км. Свідоцтво про реєстрацію ВСС 099054 від 29.01.2009 року. Стан автомобіля незадовільний, розукомплектований повністю. Строк експлуатації – 7 років.
Початкова вартість лота – 9630,00 гривень без ПДВ без можливості її зниження в ході аукціону. Адреса місця знаходження майна: Львівська обл.. м. Пустомити, вул. Глинська,56 (фото 1)

ЛОТ №2: Автомобіль ГАЗ-3307 12СПГ, 2006 року випуску, колір-білий, державний номер ВС 70 98 АР № шасі 330070060106740. Фургон вантажний. Вид пального-бензин, додатково встановлене газове обладнання розукомплектоване, об’єм двигуна 2400 куб.см. Пробіг 529 000 км. Стан автомобіля незадовільний, розукомплектований, ходова частина прогнила. Свідоцтво про реєстрацію ВСС 009143 від 11.10.2006. Строк експлуатації 8 років.
Початкова вартість лота – 7640,00 гривень. без ПДВ без можливості її зниження в ході аукціону. Адреса місця знаходження майна: Львівська обл.. м. Пустомити, вул.Глинська,56 (фото 2,3)

Продавець майна: – Приватне підприємство «Львівський перевізник» ідентифікаційний код ЄДРПОУ 33710364 в особі арбітражного керуючого Марка Андрія Тарасовича (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1279, видане 15.07.2013 р., адреса: Львівська обл., Пустомитівський р-н., м. Пустомити, вул. Грушевського, буд. 37, кв. 1). , що діє на підставі Ухвали Господарського суду Львівської області від 25.02.2014. року у справі № 28/138

Дані про провадження в справі про банкрутство: Номер справи № 28/138 що знаходиться у провадженні Господарського суду Львівської області (суддя Морозюк А.Я.)
Організатор аукціону: Західно-Українська регіональна агропромислова біржа. Діє на підставі Ухвали Господарського суду Львівської області від 04.11.2014 року. Адреса: вул. Залізнична,16, офіс 28, м. Львів Тел. 0322 94-84-03, факс 0322 94-84-02. Електронна пошта: zurab@zurab.lviv.ua
Сайт: http://zurab.lviv.ua/
Статус аукціону: Повторний аукціон. Інформація про проведення попереднього аукціону розміщена на веб-сайті державного органу з питань банкрутства: http://www.minjust.gov.ua/section/404
Відомості про можливість зниження початкової вартості на аукціоні: аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості.
Розмір та порядок внесення гарантійного внеску: для участі в аукціоні особа, яка бажає прийняти участь в торгах по купівлі лоту №1-2 не сплачує гарантійний внесок, так як початкова вартість не перевищує десяти прожиткових мінімумів. Відповідно до Ст.71 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» переможець аукціону зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну у межах 40 прожиткових мінімумів відразу після оголошення його переможцем.
Ознайомлення з майном – в робочі дні з 09-00 до 16-00 години за адресою Львівська обл.. м. Пустомити, вул. Глинська,56
Час і місце проведення аукціону: 10 грудня 2014 р. о 11:00 год. за адресою: м. Львів, Залізнична,16 3-й поверх (Зал проведення торгів ЗУРАБ ).
Можливість надання переможцю податкової накладної відсутня.

Порядок, місце, строк і час представлення Організатору аукціону заявок на участь в торгах: Заяви на участь в аукціоні приймаються Організатором з дня розміщення даного оголошення на сайті Міністерства юстиції України (www:minjust.gov.ua та Вищого господарського суду України www:ovsb.ics.ua )
- нарочно, в робочі дні: до 17-00 години 04 грудня 2014 року за адресою (місцем) вул. Залізнична, 16, офіс 28, м. Львів. Графік роботи ЗУРАБ: з 9-00 до 17-45 години, обідня перерва з 13-00 до 14-00, вихідні дні – субота, неділя.
- поштовим відправленням: за адресою (місцем) вул. Залізнична, 16, офіс 28, м. Львів на Західно – Українську регіональну агропромислову біржу – до 17.00 години 04 грудня 2014 року включно.
- Заява бажаючого прийняти участь в аукціоні, отримана Організатором торгів після 17.00 години 04 грудня 2014 року, є підставою для прийняття Організатором рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні.
Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення: особа, яка бажає прийняти участь в аукціоні, подає організатору аукціону заяву в довільній формі, яка оформляється державною мовою і повинна містити такі відомості: найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); інформацію про аукціон, в якому бажає прийняти участь заявник (із зазначенням найменування лоту); номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника. Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.
Заявник має право змінити або відкликати свою заяву на участь в аукціоні у будь-який час до закінчення строку подання заяв на участь в аукціоні.

До заяви на участь в аукціоні додаються наступні документи:
для юридичних осіб:
- копія Статуту підприємства, завірена підписом посадової особи та печаткою юридичної особи;
- копія Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства, завірена підписом посадової особи та печаткою юридичної особи;
- копія довідки ЄДРПОУ, завірена підписом посадової особи та печаткою юридичної особи;
- копія наказу про призначення керівника, завірена підписом посадової особи та печаткою юридичної особи;
- доручення на фізичну особу, яка представлятиме юридичну особу на аукціоні, якщо участь в аукціоні прийматиме не керівник підприємства;
- копія паспорта керівника або представника юридичної особи;
- рішення власників, інших органів управління юридичною особою, які у відповідності до закону чи статуту, або іншого правоустановчого документа юридичної особи, уповноважені приймати рішення щодо набуття у власність юридичною особою майна (в т.ч. щодо участі в аукціоні);
- копія квитанції (платіжного доручення) про сплату гарантійного внеску з відміткою банку, якщо така сплата відбулась на момент подачі заяви.
для фізичних осіб:
- копія паспорта;
- копія квитанції про сплату гарантійного внеску з відміткою банку, якщо така сплата відбулась на момент подачі заяви.
для фізичних осіб-підприємців:
виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);
копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);
довідка про банківські та інші реквізити;
довіреність із зазначенням обсягу повноважень представника, якщо заяву подає не фізична особа-підприємець особисто;
копія паспорта;
копія квитанції (платіжного доручення) про сплату гарантійного внеску з відміткою банку, якщо така сплата відбулась на момент подачі заяви.
Копії документів заявника – юридичної особи та фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності повинні бути завірені їх печатками, фізичної особи – її підписом (за умови пред’явлення оригіналів документів). У разі непред’явлення заявником оригіналів документів приймаються лише нотаріально посвідчені копії документів.
Рішення про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду представлених заяв на участь в аукціоні і оформляється протоколом про визначення учасників аукціонів, який складається організатором аукціону. До участі в торгах допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», і вказаним у повідомленні про проведення аукціону. Заявники, допущені до участі в торгах, визнаються учасниками аукціону.
Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:
 заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;
 подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;
 на дату складання протоколу про визначення учасників аукціону не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунок, вказаний у цьому оголошенні.
Організатор аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціонів повідомляє всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у електронній формі копій цього протоколу. Заявникам, що допущені до участі в аукціоні, додатково повідомляється номер учасника (аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника, видається учаснику аукціону в день проведення аукціону).
Порядок і критерії визначення переможця торгів:
Переможцем аукціону є учасник, який запропонував найвищу ціну за лот. Крок аукціону складає 1 відсоток початкової вартості лоту. У разі, якщо протягом триразового оголошення початкової вартості учасники аукціону не виявляють бажання укласти договір, аукціон закінчується без виявлення переможця.
Якщо перед початком аукціону не було оголошено про інший спосіб повідомлення про готовність укласти договір (за допомогою електронних засобів, шляхом подання пропозицій виключно з голосу тощо), під час аукціону учасники повідомляють про готовність укласти договір на умовах оголошеної ліцитатором ціни, піднімаючи аукціонну картку з номером, повернутим до ліцитатора, або одночасно піднімають картку учасника аукціону і пропонують свою ціну.
Якщо запропонована учасником аукціону ціна є більшою за ціну, запропоновану ліцитатором, то останній називає номер учасника і запропоновану ним ціну. Після кожного оголошення ціни слідує удар молотка ліцитатора. Якщо протягом триразового оголошення останньої ціни не буде запропоновано вищої ціни, ліцитатор одночасно з третім ударом молотка оголошує переможцем учасника, який запропонував найвищу ціну, та пропонує йому негайно оплатити ціну або частину ціни у випадках, установлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Після закінчення аукціонних торгів підписується з переможцями аукціону (його представниками) протокол, який ведеться під час аукціону. Протокол є підставою для укладення договору купівлі-продажу протягом п’яти днів з дати підписання протоколу.
Сплата Покупцем коштів за придбаний об’єкт аукціону вноситься на підставі договору купівлі-продажу. Переможець аукціону (покупець) повинен перерахувати ціну лоту у повному обсязі протягом 5 (п‘яти) днів з моменту укладення договору купівлі-продажу, якщо його вартість перевищуватиме 40 прожиткових мінімумів.
Строки платежів (розрахунків) за придбане майно, реквізити рахунка, на які вносяться платежі:
Протягом п’яти днів з дати підписання протоколу аукціону замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п’яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на банківський рахунок організатора аукціону: отримувач – Західно -Українська регіональна агропромислова біржа, код ЄДРПОУ 23970563, р/рахунок № 26000053814624 в ЗГРУ КБ «Приватбанк», м. Львів МФО 325321.
У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання протоколу аукціону та/або відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна та/або відмови або ухилення переможця торгів від сплати коштів за придбане майно протягом п’яти днів, замовник аукціону приймає рішення про укладання договору купівлі-продажу з учасником торгів , яким запропонована найбільш висока ціна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткова інформація про аукціон надається на запит, надісланий поштою або електронною поштою за вказаною вище інформацією про організатора аукціону, або за телефоном 0322948403 та e-mail:igor.vuytsyk@zurab.lviv.ua;
а також інформацію про проведення аукціону можна отримати на сайті, www.zurab.lviv.ua.

ЗРАЗОК ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ МАЙНА :

Д О Г ОВ І Р №1

КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Місто Львів, Україна, _________ дві тисячі чотирнадцятого року.

Приватне підприємство «Львівський перевізник» ідентифікаційний код 33710364 в особі арбітражного керуючого Марка Андрія Тарасовича (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1279, видане 15.07.2013 р., адреса: Львівська обл., Пустомитівський р-н., м. Пустомити, вул. Грушевського, буд. 37, кв. 1). , що діє на підставі Ухвали Господарського суду Львівської області від 25.02.2014. року у справі № 28/138

(далі за текстом «Продавець») з однієї сторони, та____________________________________________________________________________,
(далі за текстом «Покупець»), з іншої сторони, попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства щодо недійсності правочинів, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам’яті та діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та правові наслідки укладеного договору склали цей договір купівлі-продажу ( далі за текстом «Договір»), про наступне:
1. ПРОДАВЕЦЬ передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ приймає транспортний засіб марки: автомобіль ГАЗ-33 02 ПР, 2007 року випуску колір-білий, державний номер ВС 85 26 АХ № рами 3302007433277. Фургон малотоннажний-В. Вид пального-бензин, додатково встановлене газове обладнання відсутнє, об’єм двигуна 2400 куб. см. Пробіг 186 000 км. Стан автомобіля незадовільний, розукомплектований повністю. Свідоцтво про реєстрацію ВСС №099054 від 29.01.2009..Строк експлуатації – 7 років.
Адреса місця знаходження майна: Львівська обл.. м. Пустомити,вул. Глинська,56
2. Відчужуваний транспортний засіб належить ПРОДАВЦЮ на підставі ______________
3. Продаж цей на підставі Протоколу аукціону з продажу майна банкрута, що був проведений на Західно-Українській регіональній агропромисловій біржі, вчинено за ________________________________ гривні 00 коп., без ПДВ, які ПОКУПЕЦЬ повністю сплатив ПРОДАВЦЮ до підписання цього договору.
4. Згідно зі звітом про ринкову вартість транспортного засобу (ТЗ), що складений Суб’єктом оціночної діяльності СПД Пасайлюк С.І , яка діє на підставі Сертифіката №16429/14 суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ від 13.05.2011 року . експертна вартість транспортного засобу, що є предметом цього договору, складає 7 640,00 грн. 00 коп., без ПДВ.
Правові наслідки укриття дійсної продажної ціни відчужуваного транспортного засобу та відповідальність за шахрайство, підробку і використання підроблених документів, сторонам роз’яснено.
5. ПРОДАВЕЦЬ стверджує, що транспортний засіб, який є предметом цього договору, на момент його укладання нікому іншому не проданий, не подарований, іншим способом не відчужений, не заставлений, в спорі і під забороною (арештом) не перебуває, як внесок до Статутного фонду юридичних осіб не внесений, судового спору щодо нього, а також прав у третіх осіб, як в межах, так і за межами України, немає,від ПОКУПЦЯ не приховано обставин, які мають істотне значення; прихованих недоліків, які б перешкоджали його цільовому використанню, немає.
6. Відчужуваний транспортний засіб оглянуто візуально, мною, ПОКУПЦЕМ. Недоліки або дефекти, що перешкоджали б його використанню за цільовим призначенням, на момент огляду виявлені не були. Претензій до ПРОДАВЦЯ щодо
якісних характеристик відчужуваного транспортного засобу, я, ПОКУПЕЦЬ, не маю і приймаю його у технічному стані, придатному для використання за цільовим призначенням.
7. Строк передачі майна – 3 робочих дні з дати укладання цього договору. Передача майна підтверджується актом прийому-передачі майна.
8.Сторони підтверджують, що вони не визнані недієздатними чи обмежено дієздатними; укладення договору відповідає їх інтересам; волевиявлення є вільним і усвідомленим і відповідає їх внутрішній волі; умови договору зрозумілі і відповідають реальній домовленості сторін; договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені у ньому.
9. Сторони свідчать, що у тексті цього договору зафіксовано усі істотні умови, що стосуються купівлі-продажу транспортного засобу.
10. Право власності на транспортний засіб, що є предметом договору, виникає у ПОКУПЦЯ з моменту підписання акту прийому-передачі. Відповідно до ст. 34 Закону України “Про дорожній рух” транспортний засіб, що відчужується, підлягає реєстрації покупцем в органах ДАІ у 10-денний термін.
11. Всі витрати, пов’язані з укладенням цього договору, сплачує _________________
12. Спори, що можуть виникнути після укладення цього договору, вирішуються в судовому порядку.
13. Зі змістом ст. ст. 229, 230, 231, 233, 234, 235 Цивільного кодексу, ст. 173 Податкового кодексу України, ми сторони, ознайомлені.
14.Покупцеві роз’яснено п. 35 Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 р. N 1388.
15. Цей договір складений у двох примірниках, один з яких залишається у Продавця а інший видається Покупцю.
Цей договір нами, Продавцем та Покупцем прочитано особисто. Зміст цього договору нам зрозумілий та відповідає нашій волі.

ПІДПИСИ СТОРІН:

ПОКУПЕЦЬ
ПРОДАВЕЦЬ
Приватне підприємство »Львівський перевізник» ідентифікаційний код 33710364
Пустомитівське відділення АТ « РайфайзенБанк»
р/р 26004267212 МФО 380805

________________________________
Підпис М.П. _______________________________
Підпис

ЗРАЗОК ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ МАЙНА :

Д О Г ОВ І Р №2
КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Місто Львів, Україна, _________ дві тисячі чотирнадцятого року.

Приватне підприємство «Львівський перевізник» ідентифікаційний код 33710364 в особі арбітражного керуючого Марка Андрія Тарасовича (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1279, видане 15.07.2013 р., адреса: Львівська обл., Пустомитівський р-н., м. Пустомити, вул. Грушевського, буд. 37, кв. 1). , що діє на підставі Ухвали Господарського суду Львівської області від 25.02.2014. року у справі № 28/138

(далі за текстом «Продавець») з однієї сторони, та____________________________________________________________________________,
(далі за текстом «Покупець»), з іншої сторони, попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства щодо недійсності правочинів, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам’яті та діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та правові наслідки укладеного договору склали цей договір купівлі-продажу ( далі за текстом «Договір»), про наступне:

1. ПРОДАВЕЦЬ передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ приймає транспортний засіб марки: Автомобіль ГАЗ-3307 12СПГ, 2006 року випуску, колір-білий, державний номер ВС 70 98 АР № шасі 330070060106740. Фургон вантажний. Вид пального-бензин, додатково встановлене газове обладнання розукомплектоване, об’єм двигуна 2400 куб.см. Пробіг 529 000 км.. Стан автомобіля незадовільний, розукомплектований, ходова частина прогнила. Свідоцтво про реєстрацію ВСС 009143 від 11.10.2006. Строк експлуатації 8 років. Адреса місця знаходження майна: Львівська обл. Пустомити, вул.Глинська,56
2. Відчужуваний транспортний засіб належить ПРОДАВЦЮ на підставі ______________
3. Продаж цей на підставі Протоколу аукціону з продажу майна банкрута, що був проведений на Західно-Українській регіональній агропромисловій біржі, вчинено за ________________________________ гривні 00 коп., без ПДВ, які ПОКУПЕЦЬ повністю сплатив ПРОДАВЦЮ до підписання цього договору.
4. Згідно зі звітом про ринкову вартість транспортного засобу (ТЗ), що складений Суб’єктом оціночної діяльності СПД Пасайлюк С.І , яка діє на підставі Сертифіката №16429/14 суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ від 13.05.2011 року . експертна вартість транспортного засобу, що є предметом цього договору, складає 7640 гривень. без ПДВ 00 коп., без ПДВ.
Правові наслідки укриття дійсної продажної ціни відчужуваного транспортного засобу та відповідальність за шахрайство, підробку і використання підроблених документів, сторонам роз’яснено.
5. ПРОДАВЕЦЬ стверджує, що транспортний засіб, який є предметом цього договору, на момент його укладання нікому іншому не проданий, не подарований, іншим способом не відчужений, не заставлений, в спорі і під забороною (арештом) не перебуває, як внесок до Статутного фонду юридичних осіб не внесений, судового спору щодо нього, а також прав у третіх осіб, як в межах, так і за межами України, немає,від ПОКУПЦЯ не приховано обставин, які мають істотне значення; прихованих недоліків, які б перешкоджали його цільовому використанню, немає.
6. Відчужуваний транспортний засіб оглянуто візуально, мною, ПОКУПЦЕМ. Недоліки або дефекти, що перешкоджали б його використанню за цільовим призначенням, на момент огляду виявлені не були. Претензій до ПРОДАВЦЯ щодо якісних характеристик відчужуваного транспортного засобу, я, ПОКУПЕЦЬ, не маю і приймаю його у технічному стані, придатному для використання за цільовим призначенням.
7. Строк передачі майна – 3 робочих дні з дати укладання цього договору. Передача майна підтверджується актом прийому-передачі майна.
8.Сторони підтверджують, що вони не визнані недієздатними чи обмежено дієздатними; укладення договору відповідає їх інтересам; волевиявлення є вільним і усвідомленим і відповідає їх внутрішній волі; умови договору зрозумілі і відповідають реальній домовленості сторін; договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені у ньому.
9. Сторони свідчать, що у тексті цього договору зафіксовано усі істотні умови, що стосуються купівлі-продажу транспортного засобу.
10. Право власності на транспортний засіб, що є предметом договору, виникає у ПОКУПЦЯ з моменту підписання акту прийому передачі.
Відповідно до ст. 34 Закону України “Про дорожній рух” транспортний засіб, що відчужується, підлягає реєстрації покупцем в органах ДАІ у 10-денний термін.
11. Всі витрати, пов’язані з укладенням цього договору, сплачує організатор.
12. Спори, що можуть виникнути після укладення цього договору, вирішуються в судовому порядку.
13. Зі змістом ст. ст. 229, 230, 231, 233, 234, 235 Цивільного кодексу, ст. 173 Податкового кодексу України, ми сторони, ознайомлені.
14.Покупцеві роз’яснено п. 35 Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 р. N 1388.
15. Цей договір складений у двох примірниках, один з яких залишається у продавця а інший видається Покупцю.
Цей договір нами, Продавцем та Покупцем прочитано особисто. Зміст цього договору нам зрозумілий та відповідає нашій волі.

ПІДПИСИ СТОРІН:

ПОКУПЕЦЬ
ПРОДАВЕЦЬ
Приватне підприємство »Львівський перевізник» ідентифікаційний код 33710364
Пустомитівське відділення АТ « РайфайзенБанк»
р/р 26004267212 МФО 380805

М.П. _______________________

1

2

3_________
Підпис М.П. _______________________________
Підпис

Category: Без категорії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *