Аукціон з продажу майна банкрута фізичної особи-підприємця Петрова Ігоря Геннадійовича

| Січень 23, 2019 | 0 Comments

Західно – Українська регіональна агропромислова біржа (ЗУРАБ). Код ЄДРПОУ 23970563.

 Місце знаходження: 79018, м. Львів, вул. Залізнична, буд. 16, оголошує аукціон з продажу майна банкрута фізичної особи-підприємця Петрова Ігоря Геннадійовича, (ідентифікаційний № 2383411832) без можливості зниження початкової вартості на цьому аукціоні.

Продавець майна: фізична особа – підприємець Петров Ігор Геннадійович, в особі арбітражного керуючого, ліквідатора –     Шевчука Тараса Ігоровича, що діє на підставі Ухвали Господарського суду м. Києва від 01.10.2018 р. у справі № 910/2814/18 про банкрутство фізичної особи-підприємця Петрова Ігоря  Геннадійовича, (ідентифікаційний № 2383411832) та Свідоцтва про право здійснення діяльності  арбітражного керуючого № 612 від 23.04.2013 р.

Лот №1- частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «МП СИСТЕМИ» (код ЄДРПОУ  34635241, ), що складає 37 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, вул. Драйзера 16, кв. 64, місто Київ, Деснянський район, Україна, засоби зв’язку: телефон : (044) 5158410. Підприємство не здійснює діяльність з 2011 р. Основні види продукції (робіт, послуг) :

Код КВЕД 30.02.1 ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОННО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН ТА ІНШОГО УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ ОБРОБЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ;

Код КВЕД 64.20.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ЗВ’ЯЗКУ;

Код КВЕД 65.12.0 ІНШЕ ГРОШОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО (основний);

Код КВЕД 67.13.0 ІНША ДОПОМІЖНА ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ПОСЕРЕДНИЦТВА;

Код КВЕД 72.21.0 РОЗРОБЛЕННЯ СТАНДАРТНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ;

Код КВЕД 72.22.0 ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Земельна ділянка на балансі не числиться.

Початкова вартість : 610,00 (шістсот десять) грн.00 коп. без ПДВ

Лот№2 – частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «СОФТВОРТ» (код ЄДРПОУ 32246825), що складає 35 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, вул. Драйзера 16, кв. 64, місто Київ, Деснянський район,, Україна, засоби зв’язку: телефон: (044) 4895775. Підприємство не здійснювало  діяльність , та не подавало звітність  Земельна ділянка на балансі не числиться. Розмір статутного капіталу 18 500 грн.

Початкова вартість : 580(п’ятсот вісімдесят) грн.00 коп. без ПДВ.

Лот №3 -корпоративні права  в статутному капіталі  ПП «ПЕРЕДОВІ ІНТЕРНЕТ РІШЕННЯ» (код ЄДРПОУ 30966884). 03150, Місцезнаходження підприємства вул. Анрі Барбюса, 5-А, місто Київ, Україна, засоби зв’язку відсутні. Підприємство перебуває в стадії припинення. Діяльність не здійснює з 2002 р. Земельна ділянка на балансі не числиться. Інші відомості зазначені у додатках.

Початкова вартість : 1(одна)грн.00 коп. без ПДВ.

Організатор аукціонуЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА ( ЗУРАБ). Код ЄДРПОУ 23970563.

Контактний телефон та місцезнаходження аукціонного комітету ЗУРАБ тел.: +38-032-2948403.; адміністративний офіс ЗУРАБ м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх;

Статус аукціону: проводиться повторно, без можливості зниження початкової вартості на цьому аукціоні. Повідомлення про результати проведення аукціону з продажу майна Фізична особа – підприємець Петров Ігор Геннадійович з номером публікації № 56699 було оприлюднено на сайті Вищого господарського суду України Дата оприлюднення 22.01.2019

Повідомлення розміщено за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/158/?d=56699&v=7288afedf1&t=8

Аукціон відбудеться: 27.02.2019 р. об 11:00 год. за адресом: м. Львів, Залізнична,16 (2 поверх-зал торгів).

Кінцевий термін прийняття заявок на участь в цільовому аукціоні до 1600 год. 18.02.2019 р.

Порядок  реєстрації  учасників  аукціону:  особа, яка бажає прийняти участь в аукціоні, подає організатору аукціону заяву, яка оформляється державною мовою і повинна містити такі відомості: найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); інформацію про аукціон, в якому бажає прийняти участь заявник (із зазначенням найменування лоту); номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника.  Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.

Заявник має право змінити або відкликати свою заяву на участь в аукціоні у будь-який час до закінчення строку подання заяв на участь в аукціоні.

Для участі в аукціоні особа, яка бажає прийняти участь в торгах сплачує гарантійний внесок за в розмірі 10% від початкової вартості лоту (без  ПДВ) за наступними реквізитами – отримувач: ЗУРАБ, код ЄДРПОУ 23970563, АТ «Укрексімбанк» у м. Львові р/р транзитний : р/р 26002000026971 код  МФО 322313

Кінцевий термін сплати гарантійного внеску -  18.02.2019 р.

Заяви на участь в аукціоні приймаються Організатором з дня розміщення даного оголошення на сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua) та сайті Вищого господарського суду України www.vagsu.arbitr.gov.ua

-       нарочно, в робочі дні: до 16-00 години  18.02.2019 р. включно за адресою:   м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх;  Графік роботи ЗУРАБ:  з 9-00 до 17-00 години, обідня перерва з 13-00 до 14-00, вихідні дні – субота, неділя.

-       поштовим відправленням: за адресою:  79018,  м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх на ЗУРАБ – до 16.00 години  18.02.2019 р. включно.

Заява бажаючого прийняти участь в аукціоні, отримана Організатором торгів після 16.00 години 18.02.2019 р. є підставою для  прийняття Організатором рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні.

До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:

покупці – юридичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

-  копії установчих документів;

-  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;

-  копія довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;

-  копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);

- копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);

-  копія рішення про призначення керівника підприємства;

-  довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону;

-  паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копії ідентифікаційного коду уповноважених осіб;

-  довідка про банківські та інші  реквізити підприємства;

-  документи (копії платіжних доручень), що підтверджують перерахування гарантійного внеску;

покупці – фізичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

-  копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію (для суб’єктів підприємницької діяльності);

-  паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія довідки про надання ідентифікаційного коду;

-  копія Свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку);

-  копія Свідоцтва платника ПДВ (для осіб, зареєстрованих платниками ПДВ);

-  довідка про відкриття рахунку в банківській установі;

- документи (копії платіжних доручень, квитанцій), що підтверджують перерахування гарантійного внеску.

Копії документів заявника – юридичної особи та фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності повинні бути завірені їх печатками, фізичної особи – її підписом (за умови пред’явлення всіма покупцями оригіналів документів). У разі непред’явлення заявником оригіналів документів приймаються лише нотаріально посвідчені копії документів.

Рішення про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду представлених заяв на участь в аукціоні і оформляється протоколом про визначення учасників аукціонів, який складається 18.02.2019 р. організатором аукціону. До участі в торгах допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону заявники, допущені до участі в торгах, визнаються учасниками аукціону.

Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

-  подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- на дату складання протоколу про визначення учасників аукціону не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунок, вказаний у цьому оголошенні.

Організатор аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціонів повідомляє всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у електронній формі копій цього протоколу. Заявникам, що допущені до участі в аукціоні, додатково повідомляється номер учасника (аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника, видається учаснику аукціону в день проведення аукціону).

Основні умови аукціону:

Аукціон відбувається за умови, якщо на ньому присутні не менше двох учасників.

Крок торгів – 1% від початкової вартості лоту.

Переможцем аукціону визначається учасник, який запропонував найвищу ціну за лот з дотриманням кроку торгів та  оголошений ліцитатором переможцем аукціону.  Кінцева ціна продажу лоту визначається без урахування ПДВ. Податкова  накладна переможцю аукціону не  надається.

Строк оплати покупцем ціни лоту – 5 календарних днів з дня підписання протоколу проведення аукціону переможцем аукціону.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п’яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

    Додаткову інформацію про аукціон та порядок ознайомлення з майном можна  отримати  у  Організатора  аукціону за тел. (032) 2948403 та на  сайті  Вищого господарського суду України. Оголошення про проведення аукціону з продажу майна Фізична особа – підприємець Петров Ігор Геннадійович з номером публікації № 56939. Дата оприлюднення 23.01.2019

Оголошення розміщено за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/158/?d=56939&v=7ba0911c5d&t=7

 

 

 

 

Category: Без категорії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *