Аукціон з продажу майна банкрута (фізичної особи-підприємця)

| Грудень 7, 2018 | 0 Comments

Західно – Українська регіональна агропромислова біржа (ЗУРАБ). Код ЄДРПОУ 23970563 оголошує аукціон з продажу майна банкрута фізичної особи-підприємця Петрова Ігоря Геннадійовича, (ідентифікаційний № 2383411832) без можливості зниження початкової вартості на цьому аукціоні.

Продавець майна: фізична особа – підприємець Петров Ігор Геннадійович, в особі арбітражного керуючого, ліквідатора –     Шевчука Тараса Ігоровича, що діє на підставі Ухвали Господарського суду м. Києва від 01.10.2018 р. у справі № 910/2814/18 про банкрутство фізичної особи-підприємця Петрова Ігоря  Геннадійовича, (ідентифікаційний № 2383411832) та Свідоцтва про право здійснення діяльності  арбітражного керуючого № 612 від 23.04.2013 р.

Лот №1   Цілісний  майновий комплекс  ФОП Петрова І. Г. до складу якого входять :

-   частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «МП СИСТЕМИ» (код ЄДРПОУ  34635241, ), що складає 37 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, ВУЛ. ДРАЙЗЕРА, 16, КВ. 64, МІСТО КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН, Україна, засоби зв’язку: телефон 1: 5158410. Підприємство не здійснює діяльність з 2011 р.

Земельна ділянка на балансі не числиться. Інші відомості зазначені у додатках.

- частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «СОФТВОРТ» (код ЄДРПОУ 32246825), що складає 35 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, ВУЛ. ДРАЙЗЕРА, 16, КВ. 64, МІСТО КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН, Україна, засоби зв’язку: телефон 1: 4895775. Підприємство не здійснювало  діяльність , та не подавало звітність . Земельна ділянка на балансі не числиться. Розмір статутного капіталу 18500 гривень.

- корпоративні права  в статутному капіталі  ПП «ПЕРЕДОВІ ІНТЕРНЕТ РІШЕННЯ» (код ЄДРПОУ 30966884) . 03150, Місцезнаходження підприємства ВУЛ. АНРІ БАРБЮСА, 5-А, М. КИЇВ, Україна, засоби зв’язку відсутні. Підприємство перебуває в стадії припинення. Діяльність не здійснює з 2002 р.

Земельна ділянка на балансі не числиться. Інші відомості зазначені у додатках.

Початкова вартість: 7 086 761, 73 (сім мільйонів вісімдесят шість тисяч сімсот шістдесят одна  гривня 76 коп). без ПДВ.

Організатор аукціонуЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА ( ЗУРАБ) Код ЄДРПОУ 23970563.

Контактний телефон та місцезнаходження аукціонного комітету ЗУРАБ тел.: +38-032-2948403.; адміністративний офіс ЗУРАБ м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх;

Статус аукціону: проводиться вперше, без можливості зниження початкової вартості на цьому аукціоні.

Аукціон відбудеться: 15.01.2019 р. об 11:00 год. за адресом: м. Львів, Залізнична,16 (2 поверх-зал торгів).

Кінцевий термін прийняття заявок на участь в цільовому аукціоні до 1600 год. 02.01.2019 р.

Порядок  реєстрації  учасників  аукціону:  особа, яка бажає прийняти участь в аукціоні, подає організатору аукціону заяву, яка оформляється державною мовою і повинна містити такі відомості: найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); інформацію про аукціон, в якому бажає прийняти участь заявник (із зазначенням найменування лоту); номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника.  Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.

Заявник має право змінити або відкликати свою заяву на участь в аукціоні у будь-який час до закінчення строку подання заяв на участь в аукціоні.

Для участі в аукціоні особа, яка бажає прийняти участь в торгах сплачує гарантійний внесок за в розмірі 10% від початкової вартості лоту (без  ПДВ) за наступними реквізитами – отримувач: ЗУРАБ, код ЄДРПОУ 23970563, АТ «Укрексімбанк» у м. Львові р/р транзитний : р/р 26002000026971 код  МФО 322313

Кінцевий термін сплати гарантійного внеску -  02.01.2019 р.

Заяви на участь в аукціоні приймаються Організатором з дня розміщення даного оголошення на сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua) та сайті Вищого господарського суду України www.vagsu.arbitr.gov.ua

-       нарочно, в робочі дні: до 16-00 години   02.01.2019 р. включно за адресою:   м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх;  Графік роботи ЗУРАБ:  з 9-00 до 17-00 години, обідня перерва з 13-00 до 14-00, вихідні дні – субота, неділя.

-       поштовим відправленням: за адресою:  79018,  м. Львів, вул. Залізнична,16, 2-й поверх на ЗУРАБ – до 16.00 години  02.01.2019 р. включно.

Заява бажаючого прийняти участь в аукціоні, отримана Організатором торгів після 16.00 години 02.01.2019 р. є підставою для  прийняття Організатором рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні.

До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:

покупці – юридичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

-  копії установчих документів;

-  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;

-  копія довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;

-  копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);

- копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);

-  копія рішення про призначення керівника підприємства;

-  довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону;

-  паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копії ідентифікаційного коду уповноважених осіб;

-  довідка про банківські та інші  реквізити підприємства;

-  документи (копії платіжних доручень), що підтверджують перерахування гарантійного внеску;

покупці – фізичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

-  копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію (для суб’єктів підприємницької діяльності);

-  паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія довідки про надання ідентифікаційного коду;

-  копія Свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку);

-  копія Свідоцтва платника ПДВ (для осіб, зареєстрованих платниками ПДВ);

-  довідка про відкриття рахунку в банківській установі;

- документи (копії платіжних доручень, квитанцій), що підтверджують перерахування гарантійного внеску.

Копії документів заявника – юридичної особи та фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності повинні бути завірені їх печатками, фізичної особи – її підписом (за умови пред’явлення всіма покупцями оригіналів документів). У разі непред’явлення заявником оригіналів документів приймаються лише нотаріально посвідчені копії документів.

Рішення про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду представлених заяв на участь в аукціоні і оформляється протоколом про визначення учасників аукціонів, який складається 02.01.2019 р. організатором аукціону. До участі в торгах допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону заявники, допущені до участі в торгах, визнаються учасниками аукціону.

Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

-  подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- на дату складання протоколу про визначення учасників аукціону не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунок, вказаний у цьому оголошенні.

Організатор аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціонів повідомляє всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у електронній формі копій цього протоколу. Заявникам, що допущені до участі в аукціоні, додатково повідомляється номер учасника (аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника, видається учаснику аукціону в день проведення аукціону).

Основні умови аукціону:

Аукціон відбувається за умови, якщо на ньому присутні не менше двох учасників.

Крок торгів – 1% від початкової вартості лоту.

Переможцем аукціону визначається учасник, який запропонував найвищу ціну за лот з дотриманням кроку торгів та  оголошений ліцитатором переможцем аукціону.  Кінцева ціна продажу лоту визначається без урахування ПДВ. Податкова  накладна переможцю аукціону не  надається.

Строк оплати покупцем ціни лоту – 5 календарних днів з дня підписання протоколу проведення аукціону переможцем аукціону.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п’яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

Додаткову інформацію про аукціон та порядок ознайомлення з майном можна  отримати  у  Організатора  аукціону за тел. (032) 2948403 та на  сайті  www.zurab.lviv.ua

 

 

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

м.  Львів                                                         ____________________ 2019 року

 

         Ліквідатор у справі № 910/2814/18, що перебуває у провадженні  господарського суду м. Києва , арбітражний керуючий Шевчук Т. І., який діє на підставі  постанови  господарського суду м. Києва від 14.05.2018 р. у справі № 910/2814/18, надалі «ПРОДАВЕЦЬ», з одного боку, та ___________________________________________________________________________,  в особі _______________________________, який діє на підставі________________________________________________________, надалі «ПОКУПЕЦЬ», з другого боку, уклали цей Договір про наступне:

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. На умовах даного Договору та на підставі Протоколу  проведення аукціону  на Західно-Українській регіональній агропромисловій біржі №_______ від __________________ року (далі протокол проведення аукціону), Продавець зобов’язується передати у власність Покупцеві  :

Цілісний  майновий комплекс ФОП Петрова І.Г.   до складу якого входять :

-         частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «МП СИСТЕМИ» (код ЄДРПОУ  34635241, ), що складає 37 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, ВУЛ. ДРАЙЗЕРА, 16, КВ. 64, МІСТО КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН, Україна, засоби зв’язку: телефон 1: 5158410. Підприємство не здійснює діяльність з 2011 р.

Основні види продукції (робіт, послуг) :

Код КВЕД 30.02.1 ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОННО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН ТА ІНШОГО УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ ОБРОБЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ;

Код КВЕД 64.20.0 ДІЯЛЬНІСТЬ ЗВ’ЯЗКУ;

Код КВЕД 65.12.0 ІНШЕ ГРОШОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО (основний);

Код КВЕД 67.13.0 ІНША ДОПОМІЖНА ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ПОСЕРЕДНИЦТВА;

Код КВЕД 72.21.0 РОЗРОБЛЕННЯ СТАНДАРТНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ;

Код КВЕД 72.22.0 ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Земельна ділянка на балансі не числиться. Інші відомості зазначені у додатках.

-           частка корпоративних прав  в статутному капіталі ТОВ «СОФТВОРТ» (код ЄДРПОУ 32246825), що складає 35 %. Місцезнаходження підприємства : 02222, ВУЛ. ДРАЙЗЕРА, 16, КВ. 64, МІСТО КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН, Україна, засоби зв’язку: телефон 1: 4895775. Підприємство не здійснювало  діяльність , та не подавало звітність . Земельна ділянка на балансі не числиться. Розмір статутного капіталу 18500 гривень.

-           корпоративні права  в статутному капіталі  ПП «ПЕРЕДОВІ ІНТЕРНЕТ РІШЕННЯ» (код ЄДРПОУ 30966884), що складають 100 % статутного капіталу. Місцезнаходження підприємства : 03150, ВУЛ. АНРІ БАРБЮСА, 5-А, М. КИЇВ, Україна, засоби зв’язку відсутні. Підприємство перебуває в стадії припинення. Діяльність не здійснює з 2002 р. , надалі – «Активи».

 

            1.2. Покупець попередньо дослідив документи, що характеризують цілісний майновий комплекс ФОП Петрова І.Г., та обізнаний про майновий та фінансовий стан підприємств, зазначених у п.1.1. даного договору.

1.3. Вартість  активів, які є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від ______________ року становить _______гривень.

 

2. ПЕРЕДАЧА ОБ’ЄКТА

2.1. Передача майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється після повної оплати вартості Активів, та оформляється актом приймання-передачі, що підписується Сторонами.

 

3. ОПЛАТА ТА РОЗРАХУНКИ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Розрахунок за Активи, згідно даного договору, здійснюється Покупцем  шляхом перерахування коштів в сумі, визначеній в п.1.3 даного Договору, на  спеціальний рахунок Продавця.

4. ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Кожна Сторона зобов’язується виконувати реально та належно обов’язки, покладені на неї цим Договором, та сприяти іншій Стороні у виконанні її обов’язків за цим Договором.

5. ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов’язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, сплатити Продавцеві ціну Активів;

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, прийняти Активи.

6. ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

6.1. Продавець зобов’язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, передати Покупцю Активи.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ

7.1. У випадку порушення зобов’язання, що виникає з цього Договору, Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним  в Україні законодавством.

7.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

7.1.3. Сторона вважається невинуватою і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Всі спори, які виникатимуть між сторонами і витікають з даної угоди, в т.ч. щодо зміни та розірвання даного правочину, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами даного Договору.

8.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.

9. ДІЯ ДОГОВОРУ

9.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання.

9.2. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.

9.3. Продавець вправі відмовитись від даного Договору у випадку порушення Покупцем п.3.1. даного Договору.

10. РЕКВІЗІТИ СТОРІН

 

«ПРОДАВЕЦЬ»:                                                                                        Покупець:

     Арбітажний керуючий,

ліквідатор   у справі № 910/2814/18,

що знаходиться у провадженні

господарського суду м. Києва

 

_____________    Шевчук Т.І.

Category: Без категорії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *